Nejlehčí dětská kola na trhu

Pro naše děti vždy chceme jen to nejlepší. A pokud se jedná o dětská kola patří mezi nejlepší právě dětská jízdní kola z řady ZERO od českého výrobce značky BEANY. Jsou to spolehlivé a hlavně jedny z nejlehčích dětských kol na českém trhu.  Ideální dárek pod vánoční stromeček. Prohlédnout a vybrat si  tato kvalitní dětská kola můžete v naší prodejně kol  a cyklodoplňků v Třebíči na ulici Bráfova 37 a nebo si je můžete prohlédnout, vybrat a objednat  na tomto našem webu s e-shopem.

Nejlehčí dětská kola na trhu – kola ZERO od značky BEANY

Firma BEANY vsadila při výrobě dětských kol na to nejdůležitější co zajímá všechny rodiče když chtějí koupit nové jízdní kolo svému dítěti a to jak moc je bezpečné a také jak moc je těžké, Všichni si vzpomínáme na naše první dětská kola, která byla těžká tak, že jsme s nimi měli problém manipulovat.  Dětská kola řady ZERO od značky BEANY jsou pravým opakem, bezpečnost kol je samozřejmostí, všechny spoje a jednotlivé části konstrukce kola jsou testovány před uvedením jízdních kol do prodeje. A co se týče váhy dětských jízdních kol ZERO od značky BEANY patří mezi ta nejlehčí a super lehká dětská kola na našem trhu.  Nízká váha této řady dětských kol byl jako prvořadý požadavek / bez toho aby to bylo na úkor bezpečnosti /. A výrobci tento požadavek splnili bravurně. Vždyť  dětské kolo Zero 12 určené pro ty nejmenší cyklisty s výškou 75-95 cm váží pouhých 2,5 kg a pro porovnání největší juniorské kolo ZERO 29 určené už téměř pro dospěláky, teenagery s výškou 155 – 185 cm váží pouhých 9,8 kg a pro zajímavost se vyrábí se dvěma velikostmi rámu kola a to 17“ a 19“.

Super lehká kola ZERO od značky BEANY se skvělou výbavou

Tyto super lehká  dětská a juniorská kola řada ZERO od značky BEANY patří nejen mezi nejlehčí dětská jízdní kola na trhu, ale jsou současně s tím i vybavena nejmodernějším vybavením jakým jsou přehazovačka a řazení  Microshift ADVENT,  řídítky, ráfky a sedlovkou Solely, hydraulickou přední i zadní brzdou, nábojem kol YUHUB a dalším skvělým vybavením.

Kupte dětské kolo ZERO od značky BEANY jako vánoční dárek

Nové kolo pod vánočním stromečkem rozzáří oči a udělá obrovskou radost snad úplně každému dítěti. Vyberte si u nás dětské kolo ZERO od značky BEANY, kolo s nejmenší váhou prodávané na našem trhu a udělejte s ním radost vašemu dítěti pod vánočním stromečkem.

Přijďte si kolo vybrat do naší cyklo prodejny v Třebíči nebo si ho objednejte v našem e-shopu v kategorii Dětská jízdní kola ZDE