Servis kol

Opravy a servis kol a elektrokol v Třebíči

Kromě záručního servisu nabízí Velosporter i komplexní pozáruční servis, všechny typy oprav a údržbu kol a elektrokol. Veškeré opravy a servis poskytujeme všem zákazníkům, kteří si u nás v prodejně Velosporteru zakoupili kterékoliv kolo, nebo elektrokolo, a to bez ohledu na to, zda je již záruka na produkt platná či ne.

Předsezónní údržba, servis a opravy kol a elektrokol

Uděláme vám údržbu, servis, veškeré opravy a výměny dílů vašeho kola před novou sezonou, nebo před velkou letní cyklodovolenou. Současně také provádíme opravy, údržbu a servis všech typů kol i v průběhu sezóny, podle požadavků našich zákazníků.

Opravy a servis kol od konkurence

Opravujeme i kola, která zákazníci koupili u konkurence a se servisem a opravami u prodejce nepochodili, nebo nebyli s předešlými opravami spokojení. Jsme schopni provést servis a opravy velkého množství značek, všech typů kol včetně dětských.

Pokud potřebujete záruční, nebo pozáruční servis svého kola, nebo elektrokola, neváhejte navštívit prodejnu Velosporter v Třebíči na adrese Bráfova ulice.

Opravy kočárků, kárek a vozíků - invalidních vozíků.

Další servis poskytujeme na kola kočárků, kárek a vozíků - invalidních vozíků. Zajistíme Vám i pláště odolné proti průrazu popř. , nebo do duše napustíme protiprůrazovým gelem. Měníme pláště, duše, centrujeme ráfky, měníme náboje středů, doplníme dráty(špice) těchto kol.

Parkování u prodejny ve dvoře

Pokud k nám pojedete autem, můžete zaparkovat na našem vyhrazeném parkovišti ve dvoře přímo za prodejnou, kam se dostanete průjezdem hned vedle prodejny ze strany od nemocnice. Náš tým provede na vašem kole údržbu, servis a všechny opravy a výměny vadných, nebo opotřebovaných dílů tak, abyste se na svoje kolo mohli stoprocentně spolehnout a užili si na něm bez problémů všechny vyjížďky a volný čas.

 

V TŘEBÍČSKÉ PRODEJNĚ DĚLÁME SERVIS JÍZDNÍCH KOL VŠEHO DRUHU.

banner-servis-kol-brezen

Přivezte nám vaše kolo, my se o něj postaráme.

VELOSPORTER
Bráfova třída 531/37
Třebíč 674 01
 

 

 

Velosporter - specialista na prodej, údržbu, servis a opravy jízdních kol a elektrokol.