Lehká dětská kola

Lehká dětská kola

Jaro na sebe nedalo dlouho čekat a místo odjezdu na lyžák je čas sednout na kolo. Připravte se na blížící se sezonu. Dětská kola Pells Rocket nabízí širkou škálu cenově dostupných, trailových i závodních modelů s nízkou váhou začínající na 8,5 kg v provedení s 20" a 24" koly, základní i pokročilou výbavou .
 
Všechny modely Rocket máme skladem připravené k okamžité expedici.

 

Pells Rocket Lite 20 & 24

Rocket Lite je cenově dostupné dětské kolo zaměřené na nízkou hmotnost. K dostání je ve 20" verzi o celkové váze 8,5 kg a 24" variantě s váhou 10 kg. Nabízí lehký a odolný hliníkový rám, který umožňuje snadnou manipulaci i ovládání, geometrii reflektující dětské proporce pro lepší stabilitu, hliníkovou pevnou vidlici, lehké účinné ráfkové V-brzdy a komponenty Shimano.

 

 

Pells Rocket Trail 20 & 24

Rocket Trail 24 je trailově zaměřený dětský model se skvělým poměrem ceny a výkonu s 24“ koly na lehkém hliníkovém rámu s vidlicí RST First 24, vzduchovou patronou a pevnou osou. Řazení zajišťuje sada MICROSHIFT Advent X 1x10s s velkým rozsahem kazety 11-40 zubů. Součástí modelu jsou brzdy SHIMANO MT-200 a teleskopická sedlovka LIMOTEC se zdvihem 75 mm.

20" varianta Rocket Trail 20 je rovněž postavená na lehkém odolném hliníkovém rámu a nabízí vidlici RST Spex se zdvihem 80 mm s pevnou osou. Má zajímavé a snadno ovladatelné řazení MICROSHIFT 1x9s a spolehlivé brzdy SHIMANO MT-200.