MAGENE RADAR na kolo

1 hodnocení

MAGENE RADAR na kolo - detekuje blížící se vozidla zezadu ve vzdálenosti až 140 metrů.

Dostupnost Skladem do 3 dnů na obchodě
2 990 Kč
MAGENE RADAR na kolo
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Značka Magene – zadní světlo s radarem a 6 funkcemi, viditelné až do 1200m.

Radar detekuje blížící se vozidla (včetně skútrů nebo jiných cyklistů apod.) zezadu ve vzdálenosti až 140 metrů za cyklistou. Šířka radarového paprsku je až 40° (-20°- +20°), což znamená dobrou detekci vozidel i v zatáčkách. Detekuje až 8 vozidel jedoucích za sebou. Radar bezdrátově komunikuje s kompatibilním cyklistickým počítačem (např. Garmin, Wahoo, chytrý telefon nebo sportovní hodinky), který zobrazuje blížící se vozidla na displeji a doprovází výstrahu vibračním a zvukovým signálem.

Při detekci navíc radar automaticky zvýší intenzitu integrovaného světla, což přispívá k lepší viditelnosti a bezpečnosti cyklisty. Díky velké kapacitě dobíjecího Li-ion akumulátoru (1500mAh) je životnost světla vynikající - až 16 hodin v režimu radar nebo 12 hodin v režimu blikače + radaru.

Světlo má také moderní a ohleduplný režim postupného pulzního blikače bez strobo efektu, nechybí ani funkce Peloton, pro skupinové vyjížďky.

Nabíjení vestavěné baterie je zajištěno přes prachotěsný USB-C konektor umístěný na zadní straně. Radar lze velmi snadno nabíjet z jakéhokoliv USB 5V zdroje (nabíječka na mobil, PC, notebook, USB adaptér do sítě, USB adaptér do auta, Power banka, atd.) - nabíjecí kabel je součástí balení.

Světlo je vybaveno unikátní funkcí SMART Brake Light. Aktivuje se akcelerometrem.

Senzor detekuje brzdný manévr a dočasně se přepne do režimu silného světla s vyšším výkonem.

Auto start/stop - pomocí pohybového senzoru se světlo automaticky přepne do pohotovostního režimu, pokud se kolo nepohybuje po dobu 5 minut. Když s kolem znovu pohnete, světlo se znovu rozsvítí. Tato funkce výrazně šetří baterii.

Radar je kompatibilní s bezdrátovými komunikačními protokoly ANT+ a Bluetooth.

Funkce RADARU: Radar dokáže detekovat blížící se vozidla až do vzdálenosti cca 140 m. Relativní rychlost blížících se vozidel, která mohou být detekována radarem, musí být mezi 10 km/h a 120 km/h. Radar nedetekuje vozidla, která jedou stejnou rychlostí jako vy nebo se od vás vzdalují.

Šířka radarového paprsku je 40°. Radar dokáže detekovat maximálně 8 blížících se vozidel. Použitá LED: 16x Ultra jasně červená

Barva LED světla: Červená. Životnost LED: 50 000 hodin Světlo je viditelné na vzdálenost 1200 m. 6 režimů: Osvětlení 20lm, Blikání 20lm, Pulzace 3-20lm, Peloton 6lm, Rotační režim 6-10lm, Samotný radar 0lm.

Maximální životnost světla: 6 hodin s trvalým osvětlením 100%. (max. výkon). Maximální životnost světla: 12 hodin v režimu pulzace (min. výkon)Doba svícení: Konstantní světlo 100 % (20 lm 6 hodin), blikání 100 % (20 lm 10 hodin), pulzace 15 %-100 % (3 lm-20 lm 12 hodin), Peloton 30 % (6 lm 8 hodin), rotační 30 % -50 % (6 lm-10 lm 10 hodin), samotný radar 0 % (0 lm 16 hodin).

Odolný proti pádu z výšky 1 m. Ochrana proti vodě IPX7. Rozměry: 9,4 x 3,8 x 2,5 cm. Hmotnost: 63 g (s vestavěnou Li-ion baterií)

Obsah balení: Zadní světlo, nabíjecí kabel USB-C, standardní držák sedlovky, držák sedla AERO, silikonové upevňovací kroužky, poutko pro dodatečné uchycení světla.

Ovládání svítilny: Zapnutí/vypnutí a přepínání režimů - Stiskněte a podržte po dobu 2 sekund. spínač, umístěný z přední části lampy pro zapnutí. Bez ohledu na to, v jakém režimu se nacházíte, L 508 se rozsvítí v režimu Amplified Blink na 2 sekundy, pokud detekuje blížící se auto.

Akcelerometr snímá brzdění a zesiluje světlo.

Přepínání režimů: Stiskněte tlačítko (smyčka), přepněte a vyhledejte Režimy datování: Režim konstantního světla › Režim blikání › Pulzní režim › Režim Peloton › Samotný radar.

Indikace zbývajícího stavu nabití baterie. Indikátor rychle bliká - Vestavěná Li-ion baterie je téměř vybitá.

Při nabíjení: Indikátor pomalu bliká. Po úplném nabití zhasne.

Indikátor trvale svítí - indikuje poruchu radaru.

Toto zařízení lze připojit k jiným zobrazovacím zařízením, která podporují protokol ANT+ nebo standard Bluethoot.

Situaci vozidel blížících se zezadu můžete vyhodnotit pomocí informací zobrazených na zobrazovacím zařízení pro bezpečné použití.

 

<iframe width="892" height="502" src="https://www.youtube.com/embed/48kiZpoYzlM" title="Unboxing &amp; Product Guide - How to use Magene L508 Radar Tail Light?" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

 

 https://youtu.be/48kiZpoYzlM