KELLYS Keeper 30

Neohodnoceno
Značka: KELLYS

KLS Keeper 30 - dětská sedačka - zadní

Dostupnost Skladem do 3 dnů na obchodě
1 990 Kč
KELLYS Keeper 30
Neohodnoceno
Značka: KELLYS

Sedačku Vám na Vaše přání na prodejně i namontujeme na kolo.

Dětská sedačka KLS KEEPER 30 certifikovaná dle normy EN 14 1344:2004 je vhodná na rámy velikosti 24-29 palců s kulatou sedlovou trubkou o rozměru 28-40 mm. Dětská sedačka je upevňována na rám pomocí rychloupínacího systému. KLS KEEPER 30 má ergonomický design s extra ochranou hlavy a ramen. Odnímatelnou výstelku lze snadno vyčistit. Součástí pěti bodových bezpečnostních popruhů jsou ramenní výstelky. Stupačky jsou výškově nastavitelné bez pomoci nářadí. V zadní části sedačky je odrazka pro zvýšení viditelnosti . Dětská sedačka KLS KEEPER 30 je vhodná pro děti od věku přibližně 9 měsíců a do hmotnosti 22kg.

·         Certifikace podle normy EN 14344:2014

·         Samonosný rýchloupínací systém

·         Pětibodový bezpečnostní systém popruhů

·         Výškově nastavitelné stupačky

·         Bezpečnostní odrazka

 

DETAILY

Maximální nosnost: 22kg

Hmotnost: 2930 g

Rozměry: 60x40x25 cm

Barva: šedá

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské sedačky
Záruka: 2 roky

Kellys patří mezi největší české výrobce kol a cyklo doplňků. V nabídce jízdních kol Kellys si vybere snad úplně každý.

Můžete si vybírat v široké nabídce kol, která sama značka Kellys rozděluje do 6 skupin, a to na kola horská, silniční, tour, dámská, městská a dětská. Pod těmito kategoriemi najdete i podkategorie jízdních kol jakými jsou trekkingová, crosová, kola typu gravel, racing, cross, xc, dirtová nebo městská kola.

Kromě kol i elektrokola.

Firma Kellys vyrábí také řadu elektrokol Tour Kellys, která je určená jak pro nenáročné, tak i pro ty nejnáročnější cyklo fanoušky, kteří chtějí využít výhod elektrokola ať už ke zvýšení svého dojezdu, nebo jako odstranění zdravotního nebo i jiného hendikepu. V nabídce elektrokol Kellys si vybere úplně každý.

Cyklo doplňky a náhradní díly na jízdní kola a elektrokola.

Když si vyberete jakýkoliv doplněk nebo náhradní díl na Vaše jízdní kolo nebo elektrokolo tam jeho alternativu, často i několik variant, najdete v nabídce cyklo doplňků a náhradních dílů, které nabízí právě značka Kellys. Mnohdy Vás i překvapí co vše se dá k Vašemu kolu pořídit za doplněk nebo vychytávku abyste si mohli svoje cyklovýlety užívat ještě víc.

Značka Kellys je špičkou v jízdních kolech a cyklo doplňcích na našem trhu.