Posezónní výprodej elektrokol se slevou

Vzhlédli jste se v elektrokole, ale od nákupu vás ještě stále odrazovala vysoká cena? Využijte posezónní výprodej elektrokol v naší cykloprodejně. Nyní probíhá prodej elektrokol za výhodné ceny se slevou v řádech desítek procent. V naší cykloprodejně v Třebíči nabízíme k prodeji e-foldingy,   a pánská, dámská i dětská  elektrokola značek  KELLYS, CTM, MAXBIKE, LEVIT, LEADER FOX či APACHE.

Prodej elektrokol v akcích s vysokou slevou

Využijte akci prodeje elektrokol za super nízké ceny a vyberte si v naší cykloprodejně, nebo na našem e-shopu svoje nové elektrokolo.

Posezónní prodej elektrokol  se slevou – šance pro vás

Díky  velmi zajímavým posezonním slevám elektrokol od našich dodavatelů máme nyní v prodeji elektrokola téměř všech značek za super ceny. Přijďte si vybrat elektrokolo, třeba i jako vánoční dárek, do naší kamenné cykloprodejny v Třebíči na Bráfově ulici  (přímo u zastávky MHD, auto můžete zaparkovat ve dvoře za prodejnou) a nebo se podívejte na tomto webu do sekce elektrokola. Elektrokolo Vám odvezeme domů a budeme držet záruční i pozáruční servis.

S výběrem elektrokola vám poradíme

V naší prodejně vám rádi poradíme s výběrem elektrokola, předvedeme vám je a vysvětlíme všechny postupy při obsluze a údržbě elektrokola, nabíjení baterie a servisu. Před prodejem elektrokola si je samozřejmě můžete vyzkoušet a projet se na několika modelech a značkách elektrokol, která máme skladem na prodejně.  Pokud nebudeme mít vámi požadovaný model a značku elektrokola na prodejně dokážeme ho pro vás objednat u dodavatele s dodací lhůtou několika dnů.

Servis a opravy elektrokol

Opravy, údržbu a servis elektrokol provádíme ve většině případů v našem servisu přímo u cykloprodejny. Díky tomu jsme vám schopni provést drobnou  údržbu a kontrolu elektrokola na počkání, předsezónní a posezonní údržbu elektrokola provádíme také v našem cykloservisu ve velmi příjemných krátkých časech.

Vyberte si vaše nové elektrokolo v naší cykloprodejně v Třebíči

Prodeji a provozu elektrokol rozumíme a dokážeme vám poradit jak při výběru nového elektrokola tak v průběhu jeho provozu s jeho údržbou a servisem. Prodáváme jenom kvalitní značky elektrokol od prověřených a spolehlivých dodavatelů. Přijďte si prohlédnout a vybrat  do naší cykloprodejny e-foldingy , pánská, dámská i dětská  elektrokola značek  KELLYS, CTM, MAXBIKE, LEVIT, LEADER FOX či APACHE.

Nadělte si nové elektrokolo jako dárek pod stromeček.

Velosporter  - specialista na prodej a servis elektrokol